Over ons

BrandDeli is een mediabedrijf dat verantwoordelijk is voor de verkoop van zowel Spot als Online en Brand Partnerships voor de lineaire en digitale TV-merken en online platformen van o.a. 24Kitchen, BBC First, Comedy Central, Discovery, Eurosport, FOX, FOX Sports, ID, MTV, National Geographic, Nickelodeon, Spike, TLC en VICELAND. Tevens representeert BrandDeli het online videoplatform Makers Channel: hét platform voor influencers en webtalenten.

MEDEWERKERS

Aafje de Laat
Sales Manager Spot
aafje.delaat@branddeli.nl
06 14 799 473
Allard Ruyl
CEO
allard.ruyl@branddeli.nl
Alwin Keizer
Marketing Insights Analyst
alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02
Annabel Boreel
Accountmanager Business Development
annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 696 273
Annemarije van Zandwijk
Accountmanager Brand Partnerships
annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 127 973
Anouk Koops
Marketing Communicatie Specialist
anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36
Barbara Wiegant
Project Manager Brand Partnerships
barbara.wiegant@branddeli.nl
06-22532886
Bianca Cameron
Project Producer Brand Partnerships
bianca.cameron@branddeli.nl
06 81 930 420
Bieke van Schijndel
Executive Project Producer Brand Partnerships
bieke.vanschijndel@branddeli.nl
06 14 408 635
Bob Leenhouwers
Manager Project Management & Productie
bob.leenhouwers@branddeli.nl
06 83 246 581
Bob Reijnders
Stagiair Projectmanagement
bob.reijnders@branddeli.nl
020-7054704
Christine Schouwenaar
Legal Counsel, Business & Legal Affairs
christine.schouwenaar@branddeli.nl
06 51 07 13 85
Claire Bergisch
Sales Coördinator
claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 47 11
Danielle Worm
AV Planner & Trafficker
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 13
Diederik Schrijvers
Accountmanager Business Development
diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 941 407
Dyonne Brunings
Account & Sponsorships Coordinator
dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 694 638
Edwin Schouwstra
Manager Planning & Traffic
tvplanning@branddeli.nl
06 46 114 140
Eefje Gubbens
Accountmanager Brand Partnerships
eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 304 135
Else Luisman
Stagiaire Marketing & Strategy
else.luisman@branddeli.nl
020 705 47 38
Erwin de Groot
Finance Director
erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 47 19
Esther van Luijk
Manager Digital
esther.vanluijk@branddeli.nl
06 14 338 526
Esther Mol
Project Producer Brand Partnerships
esther.mol@branddeli.nl
06 36 184 065
Esther Cosut
Accountmanager Kids
esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16
Fabio van Velzen
Stagiair Allround Media Design
fabio.vanvelzen@branddeli.nl
020 705 47 26
Frank van Eijk
Marketing Research Specialist
frank.vaneijk@branddeli.nl
020 705 47 22
Gunnar ten Thij
Sr. Accountmanager Spot
gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 854 194
Hans Maarten Vink
IT Manager
hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 272 731
Hella Coenen
AV Communications Support
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 24
Hylke Tromp
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 25
Jan Willem den Ouden
Sr. Strategy Creative
janwillem.denouden@branddeli.nl
06 14 202 837
Jantien Snieders
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 7054728
Jesse Ursem
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 29
Joeri Gosens
Stagiair Trade Marketing
Joeri.gosens@branddeli.nl
020 705 47 30
John van Dijk
Sales Manager Business Development
john.vandijk@branddeli.nl
06 54 273 557
Karin Kragt
Manager Yield
karin.kragt@branddeli.nl
06 53 577 279
Kas Seijkens
Accountmanager Kids
kas.seijkens@branddeli.nl
06 23 52 05 47
Kees Wilbrink
Director Ad Sales
kees.wilbrink@branddeli.nl
06 51 116 096
Kenny Spelbos
Sr. Marketing Insights Analyst
kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34
Kirby Beckman
Manager Strategy & Creative
kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 138 652
Klaartje Kuypers
COO
klaartje.kuypers@branddeli.nl
06 51 414 591
Lara Dignum
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 73
Lars Schmittmann
Manager Brand Partnerships Sports & Entertainment
lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 824 740
Lieke Lippmann
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 63
Marco Gijsen
Director Brand Partnerships
marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 228 359
Marion Moons
Trade Marketing Manager
marion.moons@branddeli.nl
06 53 327 346
Marleen van den Berg
Sr. Accountmanager Spot
marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 424 039
Martijn Vermunt
Sales System Specialist
martijn.vermunt@branddeli.nl
06-14202759
Martin du Prie
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
martin.duprie@branddeli.nl
06 13 135 741
Mattijs Welling
Head of Commercial Operations
mattijs.welling@branddeli.nl
06 14 567 335
Max Bieman
Technical Operations Support
max.bieman@branddeli.nl
06 10 628 300
Michael Raap
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 47
Murat Senol
Credit Control & Project Administrator
murat.senol@branddeli.nl
020-7054715
Muriel van der Bilt
Marketing Insights Analyst
muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 47 48
Myriam Vink
Office, Receptie & Sales Support
receptie@branddeli.nl
020 705 47 05
Paul Aarts
Accountmanager Spot
paul.aarts@branddeli.nl
06 53 639 108
Pien Tilmanns
PA
pien.tilmanns@branddeli.nl
06 41 902 737
Ray Keisen
Deli's Chef
ray.keisen@branddeli.nl
020 705 47 05
Rebecca Hogenhout
HR Manager
rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 988 641
Remco Verstraten
Sr. Digital Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 52
Rens Scheffers
Sales Manager Kids
rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 144 985
Rensje Lansink
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 54
Robbert Beerens
Director Marketing & Strategy
robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 199 416
Robert Noya
Sr. Accountmanager Kids
robert.noya@branddeli.nl
06 41 902 730
Ronald Bekius
Sr. Event Manager
ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 908 837
Roos Simons
Sales Manager Brand Partnerships
roos.simons@branddeli.nl
06 24 362 190
Sander Kalberg
Concept Creative
sander.kalberg@branddeli.nl
06 41 810 638
Sander van Boxtel
Allround Executive Creative
Sander.vanBoxtel@branddeli.nl
020 70 547 21
Saskia Daane Bolier
Project Manager Brand Partnerships
saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 443 633
Serwenda Jongbloed
Traffic Coördinator
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 40
Shiva Rezaeifard
Project Coördinator Brand Partnerships
shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 246 561
Simone Beekman
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
simone.beekman@branddeli.nl
06 13 135 582
Sophie Liesker
Concept Creative
sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 47 65
Suzanne de Held
Accountmanager Spot
suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 828 530
Sylvia Leeuwis
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 67
Tomas Hanedoes
Technical Platform Specialist
tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96
Vera van Embden
Stagiaire Project Productie
vera.vanembden@branddeli.nl
020 705 47 05
Wencke Ester-Lorber
Sales Manager Spot
wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 308 925
Allard Ruyl
CEO
allard.ruyl@branddeli.nl
Christine Schouwenaar
Legal Counsel, Business & Legal Affairs
christine.schouwenaar@branddeli.nl
06 51 07 13 85
Hans Maarten Vink
IT Manager
hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 272 731
Klaartje Kuypers
COO
klaartje.kuypers@branddeli.nl
06 51 414 591
Myriam Vink
Office, Receptie & Sales Support
receptie@branddeli.nl
020 705 47 05
Pien Tilmanns
PA
pien.tilmanns@branddeli.nl
06 41 902 737
Ray Keisen
Deli's Chef
ray.keisen@branddeli.nl
020 705 47 05
Rebecca Hogenhout
HR Manager
rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 988 641
Annemarije van Zandwijk
Accountmanager Brand Partnerships
annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 127 973
Eefje Gubbens
Accountmanager Brand Partnerships
eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 304 135
Lars Schmittmann
Manager Brand Partnerships Sports & Entertainment
lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 824 740
Marco Gijsen
Director Brand Partnerships
marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 228 359
Martin du Prie
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
martin.duprie@branddeli.nl
06 13 135 741
Roos Simons
Sales Manager Brand Partnerships
roos.simons@branddeli.nl
06 24 362 190
Simone Beekman
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
simone.beekman@branddeli.nl
06 13 135 582
Esther Cosut
Accountmanager Kids
esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16
Kas Seijkens
Accountmanager Kids
kas.seijkens@branddeli.nl
06 23 52 05 47
Rens Scheffers
Sales Manager Kids
rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 144 985
Robert Noya
Sr. Accountmanager Kids
robert.noya@branddeli.nl
06 41 902 730
Aafje de Laat
Sales Manager Spot
aafje.delaat@branddeli.nl
06 14 799 473
Claire Bergisch
Sales Coördinator
claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 47 11
Esther van Luijk
Manager Digital
esther.vanluijk@branddeli.nl
06 14 338 526
Gunnar ten Thij
Sr. Accountmanager Spot
gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 854 194
Kees Wilbrink
Director Ad Sales
kees.wilbrink@branddeli.nl
06 51 116 096
Marleen van den Berg
Sr. Accountmanager Spot
marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 424 039
Paul Aarts
Accountmanager Spot
paul.aarts@branddeli.nl
06 53 639 108
Suzanne de Held
Accountmanager Spot
suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 828 530
Wencke Ester-Lorber
Sales Manager Spot
wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 308 925
Annabel Boreel
Accountmanager Business Development
annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 696 273
Diederik Schrijvers
Accountmanager Business Development
diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 941 407
John van Dijk
Sales Manager Business Development
john.vandijk@branddeli.nl
06 54 273 557
Alwin Keizer
Marketing Insights Analyst
alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02
Else Luisman
Stagiaire Marketing & Strategy
else.luisman@branddeli.nl
020 705 47 38
Frank van Eijk
Marketing Research Specialist
frank.vaneijk@branddeli.nl
020 705 47 22
Karin Kragt
Manager Yield
karin.kragt@branddeli.nl
06 53 577 279
Kenny Spelbos
Sr. Marketing Insights Analyst
kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34
Martijn Vermunt
Sales System Specialist
martijn.vermunt@branddeli.nl
06-14202759
Muriel van der Bilt
Marketing Insights Analyst
muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 47 48
Robbert Beerens
Director Marketing & Strategy
robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 199 416
Anouk Koops
Marketing Communicatie Specialist
anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36
Joeri Gosens
Stagiair Trade Marketing
Joeri.gosens@branddeli.nl
020 705 47 30
Marion Moons
Trade Marketing Manager
marion.moons@branddeli.nl
06 53 327 346
Ronald Bekius
Sr. Event Manager
ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 908 837
Fabio van Velzen
Stagiair Allround Media Design
fabio.vanvelzen@branddeli.nl
020 705 47 26
Jan Willem den Ouden
Sr. Strategy Creative
janwillem.denouden@branddeli.nl
06 14 202 837
Kirby Beckman
Manager Strategy & Creative
kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 138 652
Sander Kalberg
Concept Creative
sander.kalberg@branddeli.nl
06 41 810 638
Sophie Liesker
Concept Creative
sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 47 65
Barbara Wiegant
Project Manager Brand Partnerships
barbara.wiegant@branddeli.nl
06-22532886
Bianca Cameron
Project Producer Brand Partnerships
bianca.cameron@branddeli.nl
06 81 930 420
Bieke van Schijndel
Executive Project Producer Brand Partnerships
bieke.vanschijndel@branddeli.nl
06 14 408 635
Bob Leenhouwers
Manager Project Management & Productie
bob.leenhouwers@branddeli.nl
06 83 246 581
Bob Reijnders
Stagiair Projectmanagement
bob.reijnders@branddeli.nl
020-7054704
Dyonne Brunings
Account & Sponsorships Coordinator
dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 694 638
Esther Mol
Project Producer Brand Partnerships
esther.mol@branddeli.nl
06 36 184 065
Sander van Boxtel
Allround Executive Creative
Sander.vanBoxtel@branddeli.nl
020 70 547 21
Saskia Daane Bolier
Project Manager Brand Partnerships
saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 443 633
Shiva Rezaeifard
Project Coördinator Brand Partnerships
shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 246 561
Vera van Embden
Stagiaire Project Productie
vera.vanembden@branddeli.nl
020 705 47 05
Erwin de Groot
Finance Director
erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 47 19
Murat Senol
Credit Control & Project Administrator
murat.senol@branddeli.nl
020-7054715
Danielle Worm
AV Planner & Trafficker
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 13
Edwin Schouwstra
Manager Planning & Traffic
tvplanning@branddeli.nl
06 46 114 140
Hella Coenen
AV Communications Support
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 24
Hylke Tromp
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 25
Jantien Snieders
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 7054728
Jesse Ursem
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 29
Lara Dignum
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 73
Lieke Lippmann
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 63
Mattijs Welling
Head of Commercial Operations
mattijs.welling@branddeli.nl
06 14 567 335
Max Bieman
Technical Operations Support
max.bieman@branddeli.nl
06 10 628 300
Michael Raap
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 47
Remco Verstraten
Sr. Digital Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 52
Rensje Lansink
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 54
Serwenda Jongbloed
Traffic Coördinator
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 40
Sylvia Leeuwis
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 67
Tomas Hanedoes
Technical Platform Specialist
tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96

ROUTE & CONTACT

BrandDeli

Bezoekadres & Postadres
Toetsenbordweg 26
1033 MZ Amsterdam

Algemeen nummer 
020 705 47 05

NOODNUMMERS

In het geval van spoedafboekingen met betrekking tot commerciële zendtijd kun je contact opnemen met:

Noodnummer calamiteiten Planning & Traffic                    06 51 32 01 35
Edwin Schouwstra, Manager Planning & Traffic                 06 46 11 41 40
Tomas Hanedoes, Technical Platform Specialist                06 48 38 05 96