Wij zijn BrandDeli

ADVERTEREN BIJ BRANDDELI?

Adverteren bij BrandDeli?

Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27 vraag@branddeli.nl

Aafje de Laat

Sales Manager Spot

aafje.delaat@branddeli.nl 
06 14 79 94 73

Allard Ruyl

CEO

allard.ruyl@branddeli.nl

Alwin Keizer

Marketing Insights Analyst

alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02

Annabel Boreel

Accountmanager Business Development

annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 69 62 73

Annemarije van Zandwijk

Accountmanager Brand Partnerships

annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 12 79 73

Anouk Koops

Marketing Communicatie Specialist

anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36

Anton Fronik

Manager Operations
Anton.Fronik@branddeli.nl
06 21 85 83 44

Arif Kocak

Financial Administrator

arif.kocak@branddeli.nl
020 705 4774

Barbara Wiegant

Project Manager Brand Partnerships

barbara.wiegant@branddeli.nl
06 22 53 28 86

Barry Geuke

Credit Control & Project Administrator

Barry.geuke@branddeli.nl
020 705 4715

Benjamin Dzanko

Stagiair AV Creative

benjamin.dzanko@branddeli.nl
020 705 4705

Bianca Cameron

Project Producer Brand Partnerships

bianca.cameron@branddeli.nl
06 81 93 04 20

Bieke van Schijndel

Executive Project Producer Brand Partnerships

bieke.vanschijndel@branddeli.nl
06 14 40 86 35

Bob Younge

Stagiair Marketing Insights

bob.younge@branddeli.nl
020 705 4705

Christel van der Lugt

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4767

Claire Bergisch

Accountmanager Spot

claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 4711

Danielle Worm

Commercial Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4747

Diederik Schrijvers

Sr Accountmanager Business Development

diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 94 14 07

Dyonne Brunings

Accountmanager Brand Partnerships

dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 69 46 38

Eefje Gubbens

Accountmanager Brand Partnerships

eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 30 41 35

Elise van Schöll

Stagiaire Planning & Traffic

Elise.vanscholl@branddeli.nl
020 705 4717

Erwin de Groot

Finance Director

erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 4719

Esther Cosut

Accountmanager Kids

esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16

Esther Mol

Project Producer Brand Partnerships

esther.mol@branddeli.nl
06 36 18 40 65

Esther van Luijk

Manager Digital

esther.vanluijk@branddeli.nl
06 13 30 33 97

Gunnar ten Thij

Sr. Accountmanager Spot

gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 85 41 94

Hans Maarten Vink

IT Manager

hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 27 27 31

Hella Coenen

AV Communications Support

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4724

Hester Abbes

Sales Support

hester.abbes@branddeli.nl
020 705 4705

Jamilla Wolfswinkel

Project Producer Brand Partnerships

jamilla.wolfswinkel@branddeli.nl
06 34 17 41 42

Jantien Snieders

coordinator AV Planning

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4728

Jesse Ursem

Process Coordinator

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4729

John van Dijk

Sales Manager Business Development

john.vandijk@branddeli.nl
06 54 27 35 57

Joop van der Stap

Project Manager Brand Partnerships

Joop.vanderstap@branddeli.nl

Justin Eleveld

Stagiair Allround Media Design

Justin.eleveld@branddeli.nl
020 705 4726

Karin Kragt

Manager Yield

karin.kragt@branddeli.nl
06 53 57 72 79

Kas Seijkens

Accountmanager Kids

kas.seijkens@branddeli.nl
06 23 52 05 47

Kees Wilbrink

Director Ad Sales

kees.wilbrink@branddeli.nl
06 51 11 60 96

Kenny Spelbos

Manager Marketing Insights Analyst

kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34

Kirby Beckman

Manager Strategy & Creative

kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 13 86 52

Lars Schmittmann

Manager Brand Partnerships Sports & Entertainment

lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 82 47 40

Lidwien Deuss

Concept Creative

lidwien.deuss@branddeli.nl
06 40 47 32 48

Lieke Lippmann

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4763

Lieke Oskam

AV Planner

lieke.oskam@branddeli.nl
020 705 4725

Lucinda do Rosario

Project Producer Brand Partnerships

Lucinda.doRosario@branddeli.nl
06 21 23 52 34

Maartje Kreek

Marketing Research Analyst

maartje.kreek@branddeli.nl
020 705 4722

Maartje Rodenhuis

HR Stagiaire

Maartje.Rodenhuis@branddeli.nl
06 10 98 86 41

Marco Gijsen

Director Brand Partnerships

marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 22 83 59

Marion Moons

Manager Marketing Communicatie

marion.moons@branddeli.nl
06 53 32 73 46

Marleen van den Berg

Sr. Accountmanager Spot

marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 42 40 39

Marloes Kint

Marketing Insights Analyst

Marloes.Kint@branddeli.nl
020 705 4738

Martijn Vermunt

Sales System Specialist

martijn.vermunt@branddeli.nl
06 14 20 27 59

Martin du Prie

Sr. Accountmanager Brand Partnerships

martin.duprie@branddeli.nl
06 13 13 57 41

Michelle Schaap

Receptioniste

michelle.schaap@branddeli.nl
020 705 4705

Muriel van der Bilt

Marketing Insights Analyst

muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 4748

Natascha Tennekes

Accountmanager Kids

natascha.tennekes@branddeli.nl
06 39 77 77 17

Paul Aarts

Accountmanager Spot

paul.aarts@branddeli.nl
06 53 63 91 08

Pien Weelink

Stagiaire Design Marketeer

pien.weelink@branddeli.nl
020 705 4730

Ray Keisen

Deli’s Chef

ray.keisen@branddeli.nl
020 705 4705

Rebecca Hogenhout

HR Director

rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 98 86 41

Remco Verstraten

Sr. Digital Planner

onlineplanning@branddeli.nl
020 705 4752

Rens Scheffers

Sales Manager Kids

rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 14 49 85

Rensje Lansink

Sr. AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4754

Robbert Beerens

Director Marketing Strategy & Operations

robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 19 94 16

Robert Noya

Senior Accountmanager Partnerships Kids

robert.noya@branddeli.nl
06 41 90 27 30

Robin Timmer

Commercial Trafficker

Robin.Timmer@branddeli.nl
020 705 4773

Ronald Bekius

Sr. Event Manager

ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 90 88 37

Roos Simons

Sales Manager Brand Partnerships

roos.simons@branddeli.nl
06 24 36 21 90

Sander Kalberg

Concept Creative

sander.kalberg@branddeli.nl
06 41 81 06 38

Sander van Boxtel

Allround Executive Creative

Sander.vanBoxtel@branddeli.nl
020 705 4721

Saskia Daane Bolier

Project Manager Brand Partnerships

saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 44 36 33

Serwenda Jongbloed

Traffic Coördinator

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4740

Shiva Rezaeifard

Project Manager & Producer Brand Partnerships

shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 24 65 61

Simone Beekman

Sr. Accountmanager Brand Partnerships

simone.beekman@branddeli.nl
06 13 13 55 82

Sophie Liesker

Concept Creative

sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 4765

Steven van Dorp

Concept Creative

steven.vandorp@branddeli.nl
020 705 4705

Suzanne de Held

Accountmanager Spot

suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 82 85 30

Sybren de Ruiter

Stagiair Projectmanagement & Productie

sybren.deruiter@branddeli.nl
020 705 4704

Sytha van Bruinessen

AV Planner

sytha.vanbruinessen@branddeli.nl

Tomas Hanedoes

Technical Platform Specialist

tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96

Wencke Lorber

Sales Manager Spot

wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 30 89 25

Yuri van der Kwast

Accountmanager Spot a.i.

yuri.vanderkwast@branddeli.nl

 

 

ADVERTEREN BIJ BRANDDELI?

Adverteren bij BrandDeli?

Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27 vraag@branddeli.nl

Aafje de Laat

Sales Manager Spot

aafje.delaat@branddeli.nl 
06 14 79 94 73

Allard Ruyl

CEO

allard.ruyl@branddeli.nl

Alwin Keizer

Marketing Insights Analyst

alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02

Annabel Boreel

Accountmanager Business Development

annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 69 62 73

Annemarije van Zandwijk

Accountmanager Brand Partnerships

annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 12 79 73

Anouk Koops

Marketing Communicatie Specialist

anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36

Anton Fronik

Manager Operations
Anton.Fronik@branddeli.nl
06 21 85 83 44

Arif Kocak

Financial Administrator

arif.kocak@branddeli.nl
020 705 4774

Barbara Wiegant

Project Manager Brand Partnerships

barbara.wiegant@branddeli.nl
06 22 53 28 86

Barry Geuke

Credit Control & Project Administrator

Barry.geuke@branddeli.nl
020 705 4715

Benjamin Dzanko

Stagiair AV Creative

benjamin.dzanko@branddeli.nl
020 705 4705

Bianca Cameron

Project Producer Brand Partnerships

bianca.cameron@branddeli.nl
06 81 93 04 20

Bieke van Schijndel

Executive Project Producer Brand Partnerships

bieke.vanschijndel@branddeli.nl
06 14 40 86 35

Bob Younge

Stagiair Marketing Insights

bob.younge@branddeli.nl
020 705 4705

Christel van der Lugt

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl 
020 705 4767

Claire Bergisch

Accountmanager Spot

claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 4711

Danielle Worm

Commercial Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4747

Diederik Schrijvers

Sr Accountmanager Business Development

diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 94 14 07

Dyonne Brunings

Accountmanager Brand Partnerships

dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 69 46 38

Eefje Gubbens

Accountmanager Brand Partnerships

eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 30 41 35

Elise van Schöll

Stagiaire Planning & Traffic

Elise.vanscholl@branddeli.nl
020 705 4717

Erwin de Groot

Finance Director

erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 4719

Esther Cosut

Accountmanager Kids

esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16

Esther Mol

Project Producer Brand Partnerships

esther.mol@branddeli.nl
06 36 18 40 65

Esther van Luijk

Manager Digital

esther.vanluijk@branddeli.nl
06 13 30 33 97

Gunnar ten Thij

Sr. Accountmanager Spot

gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 85 41 94

Hans Maarten Vink

IT Manager

hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 27 27 31

Hella Coenen

AV Communications Support

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4724

Hester Abbes

Sales Support

hester.abbes@branddeli.nl
020 705 4705

Jamilla Wolfswinkel

Project Producer Brand Partnerships

jamilla.wolfswinkel@branddeli.nl
06 34 17 41 42

Jantien Snieders

coordinator AV Planning

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4728

Jesse Ursem

Process Coordinator

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4729

John van Dijk

Sales Manager Business Development

john.vandijk@branddeli.nl
06 54 27 35 57

Joop van der Stap

Project Manager Brand Partnerships

Joop.vanderstap@branddeli.nl

Justin Eleveld

Stagiair Allround Media Design

Justin.eleveld@branddeli.nl
020 705 4726

Karin Kragt

Manager Yield

karin.kragt@branddeli.nl
06 53 57 72 79

Kas Seijkens

Accountmanager Kids

kas.seijkens@branddeli.nl
06 23 52 05 47

Kees Wilbrink

Director Ad Sales

kees.wilbrink@branddeli.nl
06 51 11 60 96

Kenny Spelbos

Manager Marketing Insights Analyst

kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34

Kirby Beckman

Manager Strategy & Creative

kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 13 86 52

Lars Schmittmann

Manager Brand Partnerships Sports & Entertainment

lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 82 47 40

Lidwien Deuss

Concept Creative

lidwien.deuss@branddeli.nl
06 40 47 32 48

Lieke Lippmann

Commercial Trafficker

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4763

Lieke Oskam

AV Planner

lieke.oskam@branddeli.nl
020 705 4725

Lucinda do Rosario

Project Producer Brand Partnerships

Lucinda.doRosario@branddeli.nl
06 21 23 52 34

Maartje Kreek

Marketing Research Analyst

maartje.kreek@branddeli.nl
020 705 4722

Maartje Rodenhuis

HR Stagiaire

Maartje.Rodenhuis@branddeli.nl
06 10 98 86 41

Marco Gijsen

Director Brand Partnerships

marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 22 83 59

Marion Moons

Manager Marketing Communicatie

marion.moons@branddeli.nl
06 53 32 73 46

Marleen van den Berg

Sr. Accountmanager Spot

marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 42 40 39

Marloes Kint

Marketing Insights Analyst

Marloes.Kint@branddeli.nl
020 705 4738

Martijn Vermunt

Sales System Specialist

martijn.vermunt@branddeli.nl
06 14 20 27 59

Martin du Prie

Sr. Accountmanager Brand Partnerships

martin.duprie@branddeli.nl
06 13 13 57 41

Michelle Schaap

Receptioniste

michelle.schaap@branddeli.nl
020 705 4705

Muriel van der Bilt

Marketing Insights Analyst

muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 4748

Natascha Tennekes

Accountmanager Kids

natascha.tennekes@branddeli.nl
06 39 77 77 17

Paul Aarts

Accountmanager Spot

paul.aarts@branddeli.nl
06 53 63 91 08

Pien Weelink

Stagiaire Design Marketeer

pien.weelink@branddeli.nl
020 705 4730

Ray Keisen

Deli’s Chef

ray.keisen@branddeli.nl
020 705 4705

Rebecca Hogenhout

HR Director

rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 98 86 41

Remco Verstraten

Sr. Digital Planner

onlineplanning@branddeli.nl
020 705 4752

Rens Scheffers

Sales Manager Kids

rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 14 49 85

Rensje Lansink

Sr. AV Planner

tvplanning@branddeli.nl
020 705 4754

Robbert Beerens

Director Marketing Strategy & Operations

robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 19 94 16

Robert Noya

Senior Accountmanager Partnerships Kids

robert.noya@branddeli.nl
06 41 90 27 30

Robin Timmer

Commercial Trafficker

Robin.Timmer@branddeli.nl
020 705 4773

Ronald Bekius

Sr. Event Manager

ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 90 88 37

Roos Simons

Sales Manager Brand Partnerships

roos.simons@branddeli.nl
06 24 36 21 90

Sander Kalberg

Concept Creative

sander.kalberg@branddeli.nl
06 41 81 06 38

Sander van Boxtel

Allround Executive Creative

Sander.vanBoxtel@branddeli.nl
020 705 4721

Saskia Daane Bolier

Project Manager Brand Partnerships

saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 44 36 33

Serwenda Jongbloed

Traffic Coördinator

tvtraffic@branddeli.nl
020 705 4740

Shiva Rezaeifard

Project Manager & Producer Brand Partnerships

shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 24 65 61

Simone Beekman

Sr. Accountmanager Brand Partnerships

simone.beekman@branddeli.nl
06 13 13 55 82

Sophie Liesker

Concept Creative

sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 4765

Steven van Dorp

Concept Creative

steven.vandorp@branddeli.nl
020 705 4705

Suzanne de Held

Accountmanager Spot

suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 82 85 30

Sybren de Ruiter

Stagiair Projectmanagement & Productie

sybren.deruiter@branddeli.nl
020 705 4704

Sytha van Bruinessen

AV Planner

sytha.vanbruinessen@branddeli.nl

Tomas Hanedoes

Technical Platform Specialist

tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96

Wencke Lorber

Sales Manager Spot

wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 30 89 25

Yuri van der Kwast

Accountmanager Spot a.i.

yuri.vanderkwast@branddeli.nl

 

 

Over ons

BrandDeli is een mediabedrijf dat verantwoordelijk is voor de verkoop van zowel Spot als Online en Brand Partnerships voor de lineaire en digitale TV-merken en online platformen van o.a. 24Kitchen, BBC First, Comedy Central, Discovery, Eurosport, FOX, FOX Sports, ID, MTV, National Geographic, Nickelodeon, Spike, TLC en VICELAND. Daarnaast vertegenwoordigd BrandDeli het social nieuwsplatform Twitter en is het verantwoordelijk voor de verkoop van instream video van de online platformen VICE en De Persgroep.

Neem voor informatie over adverteren bij BrandDeli of andere vragen contact op via vraag@branddeli.nl of bel/WhatsApp met +31 6 20 21 80 27.

Bezoekers- & postadres

Toetsenbordweg 26 1033 MZ Amsterdam T +31 20 70 54 705

In het geval van spoedafboekingen met betrekking tot commerciële zendtijd kun je contact opnemen met:

Noodnummer calamiteiten Planning & Traffic     +31 6 10 19 55 21

Anton Fronik, Manager Operations  +31 6 21 85 83 44

Tomas Hanedoes, Technical Platform Specialist  +31 6 48 38 05 96