Over ons

BrandDeli is een mediabedrijf dat verantwoordelijk is voor de verkoop van zowel Spot als Online en Brand Partnerships voor de lineaire en digitale TV-merken en online platformen van o.a. 24Kitchen, BBC First, Comedy Central, Discovery, Eurosport, FOX, FOX Sports, ID, MTV, National Geographic, Nickelodeon, Spike, TLC en VICELAND. Tevens representeert BrandDeli het online videoplatform MyChannels en het social nieuwsplatform Twitter.

MEDEWERKERS

Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Aafje de Laat
Sales Manager Spot
aafje.delaat@branddeli.nl
06 14 799 473
Alex Bos
Accountmanager Twitter
alex.bos@branddeli.nl
0646040433
Allard Ruyl
CEO
allard.ruyl@branddeli.nl
Alwin Keizer
Marketing Insights Analyst
alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02
Annabel Boreel
Accountmanager Business Development
annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 696 273
Annemarije van Zandwijk
Accountmanager Brand Partnerships
annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 127 973
Anouk Koops
Marketing Communicatie Specialist
anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36
Arif Kocak
Financial Administrator
arif.kocak@branddeli.nl
020-7054774
Barbara Wiegant
Project Manager Brand Partnerships
barbara.wiegant@branddeli.nl
06-22532886
Bianca Cameron
Project Producer Brand Partnerships
bianca.cameron@branddeli.nl
06 81 930 420
Bieke van Schijndel
Executive Project Producer Brand Partnerships
bieke.vanschijndel@branddeli.nl
06 14 408 635
Bob Leenhouwers
Manager Project Management & Productie
bob.leenhouwers@branddeli.nl
06 83 246 581
Bob Reijnders
Sponsorship Coordinator
bob.reijnders@branddeli.nl
020-7054704
Christel van der Lugt
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020-7054767
Christine Schouwenaar
Manager Business & Legal Affairs
christine.schouwenaar@branddeli.nl
06 51 07 13 85
Claire Bergisch
Sales Coördinator
claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 47 11
Daniël van Weezep
Stagiair Trade Marketing
Daniel.vanWeezep@branddeli.nl
020 705 4730
Danielle Worm
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 13
Diederik Schrijvers
Sr Accountmanager Business Development
diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 941 407
Dyonne Brunings
Accountmanager Brand Partnerships
dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 694 638
Edwin Schouwstra
Manager Commercial Operations
tvplanning@branddeli.nl
06 46 114 140
Eefje Gubbens
Accountmanager Brand Partnerships
eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 304 135
Erwin de Groot
Finance Director
erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 47 19
Esther van Luijk
Manager Digital
esther.vanluijk@branddeli.nl
06 14 338 526
Esther Mol
Project Producer Brand Partnerships
esther.mol@branddeli.nl
06 36 184 065
Esther Cosut
Accountmanager Kids
esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16
Gunnar ten Thij
Sr. Accountmanager Spot
gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 854 194
Hans Maarten Vink
IT Manager
hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 272 731
Hella Coenen
AV Communications Support
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 24
Hester Abbes
Receptie & Sales Support
hester.abbes@branddeli.nl
020-7054705
Hylke Tromp
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 25
Jamilla Wolfswinkel
Project Producer Brand Partnerships
jamilla.wolfswinkel@branddeli.nl
0634174142
Jantien Snieders
Sr Av Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 7054728
Jesse Ursem
Process Coordinator
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 29
John van Dijk
Sales Manager Business Development
john.vandijk@branddeli.nl
06 54 273 557
Julia Sinning
Stagiaire Project Management
Julia.Sinning@branddeli.nl
020 705 47 57
Karin Kragt
Manager Yield
karin.kragt@branddeli.nl
06 53 577 279
Kas Seijkens
Accountmanager Kids
kas.seijkens@branddeli.nl
06 23 52 05 47
Kees Wilbrink
Director Ad Sales
kees.wilbrink@branddeli.nl
06 51 116 096
Kenny Spelbos
Manager Marketing Insights
kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34
Kirby Beckman
Manager Strategy & Creative
kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 138 652
Klaartje Kuypers
COO
klaartje.kuypers@branddeli.nl
06 51 414 591
Lara Dignum
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 73
Lars Schmittmann
Manager Brand Partnerships Sports & Entertainment
lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 824 740
Lieke Lippmann
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 63
Marco Gijsen
Director Brand Partnerships
marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 228 359
Marion Moons
Trade Marketing Manager
marion.moons@branddeli.nl
06 53 327 346
Marleen van den Berg
Sr. Accountmanager Spot
marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 424 039
Marloes Kint
Stagiair Marketing & Strategy
Marloes.Kint@branddeli.nl
+31 (0)20 705 4738
Martijn Vermunt
Sales System Specialist
martijn.vermunt@branddeli.nl
06-14202759
Martin du Prie
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
martin.duprie@branddeli.nl
06 13 135 741
Mattijs Welling
Head of Commercial Operations
mattijs.welling@branddeli.nl
06 14 567 335
Max Bieman
Technical Operations Specialist
max.bieman@branddeli.nl
06 10 628 300
Michael Raap
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 47
Murat Senol
Credit Control & Project Administrator
murat.senol@branddeli.nl
020-7054715
Muriel van der Bilt
Marketing Insights Analyst
muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 47 48
Natascha Tennekes
Accountmanager Kids
natascha.tennekes@branddeli.nl
06 39 777 717
Paul Aarts
Accountmanager Spot
paul.aarts@branddeli.nl
06 53 639 108
Pien Tilmanns
PA
pien.tilmanns@branddeli.nl
06 41 902 737
Pieter Bos
Account Executive Twitter
Pieter.bos@branddeli.nl
0646068788
Ray Keisen
Deli's Chef
ray.keisen@branddeli.nl
020 705 47 05
Rebecca Hogenhout
HR Director
rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 988 641
Remco Verstraten
Sr. Digital Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 52
Rens Scheffers
Sales Manager Kids
rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 144 985
Rensje Lansink
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 54
Robbert Beerens
Director Marketing & Strategy
robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 199 416
Robert Noya
Senior Accountmanager Partnerships Kids
robert.noya@branddeli.nl
06 41 902 730
Ronald Bekius
Sr. Event Manager
ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 908 837
Roos Simons
Sales Manager Brand Partnerships
roos.simons@branddeli.nl
06 24 362 190
Sander Kalberg
Concept Creative
sander.kalberg@branddeli.nl
06 41 810 638
Sander van Boxtel
Allround Executive Creative
Sander.vanBoxtel@branddeli.nl
020 70 547 21
Saskia Daane Bolier
Project Manager Brand Partnerships
saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 443 633
Serina van de Kragt
Stagiaire Project Producer
Serina.vandeKragt@branddeli.nl
020 705 47 57
Serwenda Jongbloed
Traffic Coördinator
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 40
Shiva Rezaeifard
Project Manager / Producer
shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 246 561
Simone Beekman
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
simone.beekman@branddeli.nl
06 13 135 582
Sophie Liesker
Concept Creative
sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 47 65
Susanne Stolwijk
Account Executive Twitter
Susanne.Stolwijk@branddeli.nl
0641307737
Suzanne de Held
Accountmanager Spot
suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 828 530
Sylvia Leeuwis
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 67
Tamara Moerkens
Stagiaire AV-Creative
tamara.moerkens@branddeli.nl
0620866340
Tom Marsch
Stagiair Allround Media Design
Tom.Marsch@branddeli.nl
0207054757
Tomas Hanedoes
Technical Platform Specialist
tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96
Tomas van Gils
Account Executive Twitter
tomas.vangils@branddeli.nl
0651246048
Wencke Ester-Lorber
Sales Manager Spot
wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 308 925
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Allard Ruyl
CEO
allard.ruyl@branddeli.nl
Christine Schouwenaar
Manager Business & Legal Affairs
christine.schouwenaar@branddeli.nl
06 51 07 13 85
Hans Maarten Vink
IT Manager
hansmaarten.vink@branddeli.nl
06 10 272 731
Hester Abbes
Receptie & Sales Support
hester.abbes@branddeli.nl
020-7054705
Klaartje Kuypers
COO
klaartje.kuypers@branddeli.nl
06 51 414 591
Pien Tilmanns
PA
pien.tilmanns@branddeli.nl
06 41 902 737
Ray Keisen
Deli's Chef
ray.keisen@branddeli.nl
020 705 47 05
Rebecca Hogenhout
HR Director
rebecca.hogenhout@branddeli.nl
06 10 988 641
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Annemarije van Zandwijk
Accountmanager Brand Partnerships
annemarije.vanzandwijk@branddeli.nl
06 43 127 973
Dyonne Brunings
Accountmanager Brand Partnerships
dyonne.brunings@branddeli.nl
06 13 694 638
Eefje Gubbens
Accountmanager Brand Partnerships
eefje.gubbens@branddeli.nl
06 42 304 135
Lars Schmittmann
Manager Brand Partnerships Sports & Entertainment
lars.schmittmann@branddeli.nl
06 43 824 740
Marco Gijsen
Director Brand Partnerships
marco.gijsen@branddeli.nl
06 22 228 359
Martin du Prie
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
martin.duprie@branddeli.nl
06 13 135 741
Roos Simons
Sales Manager Brand Partnerships
roos.simons@branddeli.nl
06 24 362 190
Simone Beekman
Sr. Accountmanager Brand Partnerships
simone.beekman@branddeli.nl
06 13 135 582
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Esther Cosut
Accountmanager Kids
esther.cosut@branddeli.nl
06 30 48 42 16
Kas Seijkens
Accountmanager Kids
kas.seijkens@branddeli.nl
06 23 52 05 47
Natascha Tennekes
Accountmanager Kids
natascha.tennekes@branddeli.nl
06 39 777 717
Rens Scheffers
Sales Manager Kids
rens.scheffers@branddeli.nl
06 13 144 985
Robert Noya
Senior Accountmanager Partnerships Kids
robert.noya@branddeli.nl
06 41 902 730
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Aafje de Laat
Sales Manager Spot
aafje.delaat@branddeli.nl
06 14 799 473
Claire Bergisch
Sales Coördinator
claire.bergisch@branddeli.nl
020 705 47 11
Esther van Luijk
Manager Digital
esther.vanluijk@branddeli.nl
06 14 338 526
Gunnar ten Thij
Sr. Accountmanager Spot
gunnar.tenthij@branddeli.nl
06 52 854 194
Kees Wilbrink
Director Ad Sales
kees.wilbrink@branddeli.nl
06 51 116 096
Marleen van den Berg
Sr. Accountmanager Spot
marleen.vandenberg@branddeli.nl
06 20 424 039
Paul Aarts
Accountmanager Spot
paul.aarts@branddeli.nl
06 53 639 108
Suzanne de Held
Accountmanager Spot
suzanne.deheld@branddeli.nl
06 22 828 530
Wencke Ester-Lorber
Sales Manager Spot
wencke.lorber@branddeli.nl
06 53 308 925
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Annabel Boreel
Accountmanager Business Development
annabel.boreel@branddeli.nl
06 82 696 273
Diederik Schrijvers
Sr Accountmanager Business Development
diederik.schrijvers@branddeli.nl
06 53 941 407
John van Dijk
Sales Manager Business Development
john.vandijk@branddeli.nl
06 54 273 557
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Alex Bos
Accountmanager Twitter
alex.bos@branddeli.nl
0646040433
Pieter Bos
Account Executive Twitter
Pieter.bos@branddeli.nl
0646068788
Susanne Stolwijk
Account Executive Twitter
Susanne.Stolwijk@branddeli.nl
0641307737
Tomas van Gils
Account Executive Twitter
tomas.vangils@branddeli.nl
0651246048
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Alwin Keizer
Marketing Insights Analyst
alwin.keizer@branddeli.nl
020 705 47 02
Karin Kragt
Manager Yield
karin.kragt@branddeli.nl
06 53 577 279
Kenny Spelbos
Manager Marketing Insights
kenny.spelbos@branddeli.nl
020 705 47 34
Marloes Kint
Stagiair Marketing & Strategy
Marloes.Kint@branddeli.nl
+31 (0)20 705 4738
Martijn Vermunt
Sales System Specialist
martijn.vermunt@branddeli.nl
06-14202759
Muriel van der Bilt
Marketing Insights Analyst
muriel.vanderbilt@branddeli.nl
020 705 47 48
Robbert Beerens
Director Marketing & Strategy
robbert.beerens@branddeli.nl
06 46 199 416
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Anouk Koops
Marketing Communicatie Specialist
anouk.koops@branddeli.nl
06 41 90 27 36
Daniël van Weezep
Stagiair Trade Marketing
Daniel.vanWeezep@branddeli.nl
020 705 4730
Marion Moons
Trade Marketing Manager
marion.moons@branddeli.nl
06 53 327 346
Ronald Bekius
Sr. Event Manager
ronald.bekius@branddeli.nl
06 31 908 837
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Kirby Beckman
Manager Strategy & Creative
kirby.beckman@branddeli.nl
06 13 138 652
Sander Kalberg
Concept Creative
sander.kalberg@branddeli.nl
06 41 810 638
Sophie Liesker
Concept Creative
sophie.liesker@branddeli.nl
020 705 47 65
Tom Marsch
Stagiair Allround Media Design
Tom.Marsch@branddeli.nl
0207054757
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Barbara Wiegant
Project Manager Brand Partnerships
barbara.wiegant@branddeli.nl
06-22532886
Bianca Cameron
Project Producer Brand Partnerships
bianca.cameron@branddeli.nl
06 81 930 420
Bieke van Schijndel
Executive Project Producer Brand Partnerships
bieke.vanschijndel@branddeli.nl
06 14 408 635
Bob Leenhouwers
Manager Project Management & Productie
bob.leenhouwers@branddeli.nl
06 83 246 581
Bob Reijnders
Sponsorship Coordinator
bob.reijnders@branddeli.nl
020-7054704
Esther Mol
Project Producer Brand Partnerships
esther.mol@branddeli.nl
06 36 184 065
Jamilla Wolfswinkel
Project Producer Brand Partnerships
jamilla.wolfswinkel@branddeli.nl
0634174142
Julia Sinning
Stagiaire Project Management
Julia.Sinning@branddeli.nl
020 705 47 57
Sander van Boxtel
Allround Executive Creative
Sander.vanBoxtel@branddeli.nl
020 70 547 21
Saskia Daane Bolier
Project Manager Brand Partnerships
saskia.daanebolier@branddeli.nl
06 43 443 633
Serina van de Kragt
Stagiaire Project Producer
Serina.vandeKragt@branddeli.nl
020 705 47 57
Shiva Rezaeifard
Project Manager / Producer
shiva.rezaeifard@branddeli.nl
06 83 246 561
Tamara Moerkens
Stagiaire AV-Creative
tamara.moerkens@branddeli.nl
0620866340
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Arif Kocak
Financial Administrator
arif.kocak@branddeli.nl
020-7054774
Erwin de Groot
Finance Director
erwin.degroot@branddeli.nl
020 705 47 19
Murat Senol
Credit Control & Project Administrator
murat.senol@branddeli.nl
020-7054715
Bel BrandDeli
Adverteren bij BrandDeli?
Bel of whatsapp ons: 06 20 21 80 27
vraag@branddeli.nl
Christel van der Lugt
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020-7054767
Danielle Worm
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 13
Edwin Schouwstra
Manager Commercial Operations
tvplanning@branddeli.nl
06 46 114 140
Hella Coenen
AV Communications Support
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 24
Hylke Tromp
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 25
Jantien Snieders
Sr Av Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 7054728
Jesse Ursem
Process Coordinator
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 29
Lara Dignum
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 73
Lieke Lippmann
Commercial Trafficker
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 63
Mattijs Welling
Head of Commercial Operations
mattijs.welling@branddeli.nl
06 14 567 335
Max Bieman
Technical Operations Specialist
max.bieman@branddeli.nl
06 10 628 300
Michael Raap
AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 47
Remco Verstraten
Sr. Digital Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 52
Rensje Lansink
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 54
Serwenda Jongbloed
Traffic Coördinator
tvtraffic@branddeli.nl
020 705 47 40
Sylvia Leeuwis
Sr. AV Planner
tvplanning@branddeli.nl
020 705 47 67
Tomas Hanedoes
Technical Platform Specialist
tomas.hanedoes@branddeli.nl
06 48 38 05 96

ROUTE & CONTACT

BrandDeli

Bezoekadres & Postadres
Toetsenbordweg 26
1033 MZ Amsterdam

Algemeen nummer 
020 705 47 05

NOODNUMMERS

In het geval van spoedafboekingen met betrekking tot commerciële zendtijd kun je contact opnemen met:

Noodnummer calamiteiten Planning & Traffic                    06 14 20 28 37
Edwin Schouwstra, Manager Planning & Traffic                 06 46 11 41 40
Tomas Hanedoes, Technical Platform Specialist                06 48 38 05 96