ADVERTEREN BIJ BRANDDELI?

Adverteren bij BrandDeli?

Bel of whatsapp ons: 06 82 69 62 73 vraag@branddeli.nl

Aafje de Laat

Head of Ad Sales aafje.delaat@branddeli.nl  06 14 79 94 73

Alessandra Castellano

Culinaire Receptioniste 020 705 4705

Alwin Keizer

Marketing Insights Analyst alwin.keizer@branddeli.nl 020 705 4702

Amber van der Salm

AV Planner Rtlgroep1@rtl.nl 020 705 4726

Anko Steenbeek

Accountmanager Brand Partnerships anko.steenbeek@branddeli.nl 06 43 88 62 63

Annabel Boreel

Sr. Business Development Manager annabel.boreel@branddeli.nl 06 82 69 62 73

Anne-Marleen Cornelissen

Creatief Strateeg annemarleen.cornelissen@branddeli.nl 020 705 4705

Anton Fronik

Manager Operations anton.fronik@branddeli.nl 06 21 85 83 44

Arif Kocak

Financial Administrator arif.kocak@branddeli.nl 020 705 4774

Barbara Wiegant

Accountmanager Kids barbara.wiegant@branddeli.nl 06 22 53 28 86

Barry Geuke

Credit Control & Project Administrator barry.geuke@branddeli.nl 020 705 4715

Bart Zoet

Business Development Manager - Sports bart.zoet@branddeli.nl 06 46 33 26 74

Bob Reijnders

Jr. Projectmanager Brand Partnerships bob.reijnders@branddeli.nl 06 22 14 95 79

Chantal Ebbinge

Project Producer Brand Partnerships chantal.ebbinge@branddeli.nl 020 705 4705

Charlotte Fris

Accountmanager Spot charlotte.fris@branddeli.nl  06 52 00 97 19

Cynthia Overeem

Marketing Research & Insights Specialist cynthia.overeem@branddeli.nl 020 705 4722

Diederik Schrijvers

Sales Manager Kids diederik.schrijvers@branddeli.nl 06 53 94 14 07

Dyonne Brunings

Business Development Manager – Entertainment dyonne.brunings@branddeli.nl 06 13 69 46 38

Eefje Gubbens

Partnership Strateeg eefje.gubbens@branddeli.nl 06 42 30 41 35

Emile Huisman

Business Development Manager emile.huisman@branddeli.nl 06 25 56 74 32

Erwin de Groot

Finance Director erwin.degroot@branddeli.nl 020 705 4719

Ester Groenveld

Teammanager AV Planning ester.groenveld@branddeli.nl 020 705 7428

Esther Cosut

Accountmanager Kids esther.cosut@branddeli.nl 06 30 48 42 16

Esther Mol

Manager Productie Brand Partnerships esther.mol@branddeli.nl 06 36 18 40 65

Esther van Luijk

Head of Digital Development esther.vanluijk@branddeli.nl 06 13 30 33 97

Gunnar ten Thij

Salesmanager Spot gunnar.tenthij@branddeli.nl 06 52 85 41 94

Hans Maarten Vink

IT Manager hansmaarten.vink@branddeli.nl 06 10 27 27 31

Hella Coenen

AV Planner Rtlgroep2@rtl.nl 020 705 4724

Hester Abbes

Sales Support hester.abbes@branddeli.nl 020 705 4705

Hester Wachter

General Counsel hester.wachter@branddeli.nl 020 705 4705

Jamilla Wolfswinkel

Project Producer Brand Partnerships jamilla.wolfswinkel@branddeli.nl 06 34 17 41 42

Job Veldkamp

Commercial Trafficker BlockOptimisation@rtl.nl 020 705 4740

Job Verhoeve

Marketing Insights Analyst job.verhoeve@branddeli.nl 020 705 47 30

Joeri Gosens

Designmarketeer a.i. joeri.gosens@branddeli.nl

John van Dijk

Head of Business Development john.vandijk@branddeli.nl 06 54 27 35 57

Judith Polstra

Commercial Trafficker BlockOptimisation@rtl.nl 020 705 4773

Kamiel van Eeuwijk

Motion Graphic Designer & Editor kamiel.vaneeuwijk@branddeli.nl 020 705 4705

Karin Kragt

Manager Yield karin.kragt@branddeli.nl 06 53 57 72 79

Kenny Spelbos

Head of Business Intelligence kenny.spelbos@branddeli.nl 020 705 47 34

Lars Schmittmann

Sales Manager Business Development lars.schmittmann@branddeli.nl 06 43 82 47 40

Laura Imron

Accountmanager Billboarding laura.imron@branddeli.nl 06 44 34 70 82

Lidwien Deuss

Creatief Strateeg lidwien.deuss@branddeli.nl 06 40 47 32 48

Lieke Lippmann

Sr. Commercial Trafficker BlockOptimisation@rtl.nl 020 705 4763

Mara Vogels

Marketing Insights Analyst mara.vogels@branddeli.nl 020 705 4713

Marco Gijsen

Director Brand Partnerships marco.gijsen@branddeli.nl 06 22 22 83 59

Martijn Vermunt

Sales System Specialist martijn.vermunt@branddeli.nl 06 14 20 27 59

Martin du Prie

Salesmanager Spot martin.duprie@branddeli.nl 06 13 13 57 41

Milou Karssen

HR Officer milou.karssen@branddeli.nl

Miranda Sonderman-Verkade

AV Planner Rtlgroep1@rtl.nl 020 705 4717

Muriel van der Bilt

Marketing Insights Analyst muriel.vanderbilt@branddeli.nl 020 705 4748

Natascha Tennekes

Accountmanager Kids natascha.tennekes@branddeli.nl 06 39 77 77 17

Nikki Visser-Haanstra

AV Planner Rtlgroep1@rtl.nl 020 705 4747

Pam Evers

Concept Creative pam.evers@branddeli.nl 06 36 23 06 57

Paul Smit

AV Planner Rtlgroep1@rtl.nl 020 705 4729

Quinten Zuidgeest

Technical & Programmatic Specialist quinten.zuidgeest@branddeli.nl 06 31 93 23 81

Ramon Steenhuis

Commercial Trafficker BlockOptimisation@rtl.nl 020 705 4705

Ray Keisen

Deli's Chef ray.keisen@branddeli.nl 020 705 4705

Rebecca Hogenhout

HR Director rebecca.hogenhout@branddeli.nl 06 41 55 75 83

Remco Verstraten

Accountmanager Spot remco.verstraten@branddeli.nl 06 53 215 663    

Rensje Lansink

Sr. AV Planner Rtlgroep1@rtl.nl 020 705 4754

Robbert Beerens

Director Marketing Strategy & Operations robbert.beerens@branddeli.nl 06 46 19 94 16

Robert Noya

Partnership Strateeg robert.noya@branddeli.nl 06 41 90 27 30

Romy Welling

Accountmanager Brand Partnerships Romy.Welling@branddeli.nl

Roos Simons

Sales Manager Brand Partnerships roos.simons@branddeli.nl 06 24 36 21 90

Roy van Luijk

AV Planner Rtlgroep1@rtl.nl 020 705 4725

Saskia Daane Bolier

Manager Projectmanagement Brand Partnerships saskia.daanebolier@branddeli.nl 06 43 44 36 33

Shiva Rezaeifard

Project Manager & Producer Brand Partnerships shiva.rezaeifard@branddeli.nl 06 83 24 65 61

Sophie de Bruyn Kops

Projectmanager Brand Partnerships sophie.debruynkops@branddeli.nl 020 705 4705  

Sophie Liesker

Sr. Creatief Strateeg sophie.liesker@branddeli.nl 020 705 4765

Suzanne de Held

Sr. Accountmanager Spot suzanne.deheld@branddeli.nl 06 22 82 85 30

Over ons

BrandDeli is een mediabedrijf dat verantwoordelijk is voor de reclameverkoop en brand partnerships oplossingen voor de lineaire en digitale TV-merken en online platformen van o.a. 24Kitchen, BBC First, Comedy Central, Discovery, Disney Channel, Disney XD, Eurosport, FOX, FOX Sports, ID, MTV, National Geographic, Nickelodeon, Spike, en TLC. Daarnaast vertegenwoordigt BrandDeli het social nieuwsplatform Twitter en is het verantwoordelijk voor de verkoop van de landelijke online videovoorraad van ORN.

Neem voor informatie over adverteren bij BrandDeli of andere vragen contact op via vraag@branddeli.nl of bel/WhatsApp met +31 6 20 21 80 27.

Bezoekers- & postadres

Toetsenbordweg 26 1033 MZ Amsterdam T +31 20 70 54 705

In het geval van spoedafboekingen met betrekking tot commerciële zendtijd kun je contact opnemen met:

Noodnummer calamiteiten Planning & Traffic     +31 6 10 19 55 21

Anton Fronik, Manager Operations  +31 6 21 85 83 44

Erwin Struyk, Coördinator Online Traffic +31 6 55 12 63 92